Субота, 04.05.2024, 01:47
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 81
Сторінки: 1 2 3 ... 8 9 »

Із метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу у школі проведені  наступні заходи:

• Організаційна тематична лінійка «Захистили  Україну»
  • Волонтерська акція «З добрим ранком,захиснику!»(привітання учасників бойових дій);
  • Зустріч з учасником АТО – Івануною С.А.;
  • Спортивне свято «Нумо,хлопці!»;
  • Тематичні виховні години «Будь патріотом!», «Герої не вмирають»,«Марківчани і АТО».
Мої статті | Переглядів: 375 | Додав: makssoroka | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

Нещодавно у школі відбулася виставка "Нове життя старим речам". Учні проявили творчість, креативність та фантазію.

Мої статті | Переглядів: 399 | Додав: makssoroka | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

Мої статті | Переглядів: 315 | Додав: makssoroka | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

Саме 73 роки тому розпочалося переможне визволення всього Білопільського району. Мужність і патріотизм, проявлені в боях за Білопільщину, повоєнна відбудова району назавжди залишаться в історії як приклад героїзму, самовідданості нашого народу, справжньої любові до свого народу, країни.

Мої статті | Переглядів: 383 | Додав: makssoroka | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

У День знань, 1 вересня, подвір’я нашої школи наповнилося радісним гомоном. Як і зазвичай для одинадцятикласників і першачків це свято було особливим. Малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників, кожен з яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше. Директор школи  привітала присутніх з початком нового навчального року, наголосивши на досягненнях учнів попередніх випусків. Зі словами привітань та побажань успіхів виступив гість свята . Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу Гімн України не звучав так потужно, сплітаючи в одне ціле багатоголосся дітей, батьків та вчителів. Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог

Мої статті | Переглядів: 360 | Додав: makssoroka | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

Чи знаєш ти, світе

Як сиво ридає полин,

Як тяжко, як тужно

Моєму народу болить!..

(Б.Олійник)

26 квітня 1986 року. Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства.Ось вже 30 років ця невигойна рана ятрить українську землю. Чорнобильський смерч забрав життя багатьох людей, завдає шкоди здоров'ю мільйонів українців. Наслідки чорнобильської трагедії ще сотні літ відчуватимуть на собі майбутні покоління. Для вшанування пам'яті 30-ї річниці вибуху на Чорнобильській АЕС в школі проведено ряд заходів:

• Лінійка Пам 'яті "Гірчить Чорнобіль крізь роки";
  • Захід " За хвилину до...";
  • Відеозал "Сталкери на одинь день".
Мої статті | Переглядів: 435 | Додав: makssoroka | Дата: 28.04.2016 | Коментарі (0)

Колектив Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучився до благодійної акції щодо будівництва пам’ятника учасникам АТО! Спільними зусиллями було зібрано кошти у сумі 350 грн. і перераховано за реквізитами. Сподіваємося, що найближчим часом буде споруджено даний меморіал.. Побудувавши пам’ятник, ми зробимо спільну благородну справу

Мої статті | Переглядів: 385 | Додав: makssoroka | Дата: 28.04.2016 | Коментарі (0)

Добрим бути просто...

Мої статті | Переглядів: 586 | Додав: makssoroka | Дата: 28.04.2016 | Коментарі (0)

Шевченко вічно живий

Мої статті | Переглядів: 487 | Додав: makssoroka | Дата: 31.03.2016 | Коментарі (0)

У школі щорічно відбулося свято для вшанування пам'яті корифея українського народу Т.Г. Шевченка. Лунали ліричні поезії та запальні українські пісні.

Мої статті | Переглядів: 474 | Додав: Ольга | Дата: 31.03.2016 | Коментарі (0)